Yazar 08 Ağustos 2011 Gez-Gör, Hayat İşte Blog, Slide | Yorum Yok

Karavan  Turizmi

Ülkemizde çok güzel karavan turizmi yapılıyormuş da benim haberim yokmuş.Belki sizin de duymadığınız bir konudur diye biraz bahsetmek istiyorum.Uluslararası standartlarda karavan alanları varmış. Park alanlarında özel koşullar sağlanıyormuş. Hİjyenik wc -banyo ve mutfaklar  karavan alanı içerisinde sadece tatilcilere tahsis ediliyormuş.

Düşününce çok rahat ve doğal olduğunu sizde anlıycaksınız.Ayrıca çok da uygun.Gençler için çok iyi bir alternatif olabilir.Denize sıfır kendi odanda kendi yatagında kendi pişirdiklerinle doğal ortamda tatil yapmak gibisi yoktur diye düşünüyorum.Ayrıca gezgin ruhu olanlar için de biçilmiş kaftan.Heryaz ayrı bir koy ayrı bir doğal güzellik görmeyi kim istemez.

Ben bu fikre düşündükçe ısındım hatta bayıldım diyebilirim.Yüzlerce insanın girdiği klorlu havuzlar,beklentilerinizi karşılamayan otel odaları yerine kendi eviniz kendi eşyalarınız tertemiz doğal bir tatil.Gençler arkadaşlarıyla kısıtlı imkanlara rağmen tatilin tadını bu yolla çıkartabilirler.Ayrıca bu bahsettiğim karavan tatil için özel ayrılan parkların farkında olan yabancılarmış.Yabancu turistlerin ilgilisini çekmiş ve çoğunluk oluşturmuşlar ben hala uyuyorum:)

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir