Yazar 16 Ağustos 2011 Oyun, Slide | Yorum Yok

Football Menager 2012!

Küresel pazarın en çok oynanılan ve tercih edilen oyunu olarak karşımıza çıkmayı başaran Football Manager serisinin en yeni sürümü 2012 ile ilgili bilgiler geldi. Sega ve Sports Interactive tarafından geliştirilen oyunun yeni sürümüyle birlikte 800′ü aşkın yenilik seriye dahil edilecekken, gözlemci, transfer ve 3B maç gösteriminde oldukça önem geliştirmelerin yapılacağını da dile getirebiliriz.

Bütçenizi çok daha kolay bir şekilde yönetebilmeniz için sadakat bonuslarında yapılacak olan belli başlı yenilikler ile genç oyuncuların sergilediği performans doğrultusunda yıldız olma ihtimali arttırılacakken, oyun transfer konusunda da oldukça önemli yenilikleri içererek. Oyunun 3D maç motorunda yeni animasyonlar, geliştirilmiş hava efektleri, daha fazla stadyum ve “Behind Goal” ve “Director Cam olmak üzere iki yeni kamera açısı olacak. Değişik kamera açıları sayesinde oyunu her açıdan seyredip analiz yapabileceksiniz.

Birden farklı dil seçeneğini içerecek olan oyunun kesin çıkış tarihiyle ilgili bilgi vermekten kaçınılırken, oyunun 2012 öncesinde satışa sunulacağı belirtildi.

Maxicep

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir