Yazar 20 Ağustos 2011 Hayat İşte Blog, Slide | Yorum Yok

Ehliyet Sınavı mı Öss mi

Evet bugün bilenler bilir ehliyet almak için sınavlar yapıldı.Trafik,sağlık ve motor alanlarında 2.5 saatlik bir sınavdı.

Çok şükür sınava girebildim.Ramazan boyunca geç yatıp kalkmaya alışmış bünyem her ne kadar bugün bana aksiyonlar yaşatmış olsa da yine de çok şükür.

Kulağımın dibindeki alarmı duymadığıma inanamıyorum.Nasıl bir uykudur bilemedim.Daha önce de yaşamadım.Hayır sınav  için de bir saatlik yol gitmek gerekince de geriliyor tabi insan.Kendi şehrimde sınava giremedim.Sanırsın Öss mübarek.Neymiş telefon yokmuş, salonda son iki kişi kaldığında ikisi birden çıkabilir tek öğrenci kalamazmış da falan filan.Sanırım öss den yenen darbelerin acısı böyle sınavlarda çıkartılıyor.

Soruları bilmiyoruz ama son beş sınavı çöz yeter.Gerçi şimdi ben böyle konuşup kalırsam da hiç şaşırmam=)Kınamadığımı yaşamadığım hiç olmadı çünkü. Özellikle bugün bunu bi kez daha farkettim.Ve her farkettiğimde ki gibi tekrar kendime söz veriyorum öyle her şeye şaşırma herşey olabilir diyorum.Kazasız belasız sınavlarını atlatan herkese de hayırlı olsun diyorum.Sonuçlar çıkınca tekrar konuşuruz =)

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir