Yazar 21 Ağustos 2011 Oyun, Slide | Yorum Yok

Battlefield 3 Detayları!

DICE ve Electronic Arts tarafından geliştirilmekte olan Battlefiled 3 oyununa ait bazı önemli görüntüler Almanya’nın Köln şehrinde gerçekleşmekte olan Gamescom’da yayınlandı. PC, Xbox 360 ve PS3 platformlarına çıkacak olan oyun Eylül ayında açık beta sürümü ve daha sonra Ekim 28’te final sürüm olarak oyunseverlerin karşısına çıkacak.

Özellikle Electronic Arts tarafından yürütülen reklam ve tanıtım politikaları ile Battlefield 3 oyunun çok iyi satış rakamlarına ulaşabileceğini şimdiden söyleyebiliriz.

Yapılan basın toplantısında PS3 için “Exfiltration” olarak adlandırılan ve daha önce görülmeyen bir co-op modu olacağı belirtildi. 2 oyuncu yüksek rütbeli bir asker olan El Zakir isimli kişiyi kurtarmak için uğraşıyor. Oyuncular, oyunda diğer arkadaşını hayata geri getirebilecek, düştüğü zaman birincil silahı ile ateş edebilecek. Toplu sonuçlar daha sonra social network üzerinden de takip edilebilecek.

 

 

Diğer taraftan DICE tarafından gece görüş gözlüklerinin dahil edilmesi de herkes tarafından sürpriz olarak karşılandı. BF 3: Special Forces adlı önceki oyunundan bu zamana herhangi bir oyununa dahil etmemişti.

 

 

Ve Jetler geri geldi, artık uçağımızla kokpitimizden savaşın tüm seyrini değiştirebilecek güce sahip olacağız.

Özellikle Battlefield serisi hayranlarının sabırsızlıkla beklediği oyun gerçekten de büyük bir oyuncu kitlesi tarafından satın alınıp, oynanacak gibi duruyor.

 

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir